Ust.php
Anasayfa En Çok Kullandıklarım Sipariş Takip Teslim Koşulları Banka Hesap No Gizlilik ve Güvenlik İlkelerimiz İletişim

Üye Giriş
  E-mail : 
  Şifre : 

  

 

Kare seramik vazo içerisi
65,00 TL+KDV
Kokulu frezya aranjmanı s
56,00 TL+KDV
Karışık sade cam içerisin
149,00 TL+KDV
119,20 TL+KDVDevamı...
  

Özel orkide kutsunda phal
280,00 TL+KDV
Kokulu liyum aranjmanı
100,00 TL+KDV
41 Adet kırmızı gül cam v
265,00 TL+KDVDevamı...
  

Ad Soyad :
e-Posta :
Öneri ve Düşünceler

Teslim Koşulları
    Gizlilik ve Güvenlik İlkelerimiz

Gizlilik İlkelerimiz ve Kişisel Bilgileriniz :
Sitemizle ilgili hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için kayıt olmanızın gerekeceği durumlar söz konusudur. Bu bölümlerde şahsi bazı bilgilerinizi vermeniz istenecektir. Bilgi toplanan bölümlere sonradan ulaşmanız ve bilgileri değiştirebilmeniz, güncelleyebilmeniz mümkündür. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır.

Sizlere en güvenilir alışveriş olanaklarını sunmak amacı ile SpotCicek.Com da kullanılan hiçbir kişisel bilgi; kesinlikle üçüncü bir şahıs, herhangi bir kurum veya kuruluşlar ile paylaşılmaz. Bir başka üyemizin sizinle ilgili özel bilgi ve belgelere ulaşması ve bunları değiştirebilmesi, kullanması mümkün değildir. Satın alma işlemleri sırasında bildirdiğiniz bütün detaylar en yüksek elektronik güvenlik standartlarında saklanmakta ve yalnızca mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır.

Kredi Kartı ve Güvenlik Politikamız :
Online olarak kredi kartının kullanımını gerektiren bir ortamda güvenirliliğin en üst düzeyde olması gerektiği bilincinde olarak güvenlik altyapısını en üst düzeyde, 24 saat sürekli olarak aktif tutan sitemizde kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için en çok önem arz eden konudur.

SpotCicek.Com, dünyanın mevcut en gelişmiş güvenlik teknolojisi olan SET (Secure Electronic Transaction) ve SSL (Secured Socket Layer) Encryption sistemlerini kullanmaktadır. Tüm önemli verileriniz SSL 3.0 ve 128 bit şifreleme ile koruma altına alınmaktadır.

Bu sistemde SSL kullanılarak müşteri ile V-POS (Internet üzerinden kredi kartıyla ödeme işleminin gerçekleşmesini sağlayan yazılım) arasındaki bilgi akışı, SET ile ise V-POS ile banka arasındaki bilgi akışı korunmaktadır. SET ve SSL yazılımları; (müşteri - satıcı - banka) arasındaki bilgi akışının, çözülme ihtimali matematiksel olarak çok düşük ve teknik açıdan çok zor olan 128 bit teknolojisiyle, şifreli olarak yapılmasını sağlamaktadır.

Alışveriş yapılırken verilen tüm kredi kartı bilgileri alışveriş sitesinden bağımsız olarak Global Sign tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya gönderildikten sonra, banka tarafından kartın onaylanması işlemi gerçekleşir ve alışveriş sonlandırılabilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site çalışanları tarafından görüntülenemediği ve bilgiler kaydedilmediği için herhangi bir kişinin sizin kredi kartı bilgilerine ulaşması ihtimali kesinlikle söz konusu değildir.

Kredi kartı ve kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada Internet Browser'ınızın alt kısmında küçük bir anahtarcık belirir. Bu güvenlik sayfalarında olduğunuz ve sadece sizin tarafınızdan görüntülenen bir sayfada bulunduğunuz anlamını taşır. Bu sayede göndermiş olduğunuz veriler kesinlikle üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemez.

SpotCicek.Com'dan sipariş veren müşterilerin siparişlerinin teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin doğruluğunun banka tarafından onaylanması ve satışın gerçekleştiğine dair e-mailin kesinlikle müşteriye yollanmış olması gereklidir . Bu kontrol tamamen güvenlik amaçlı olup çalıntı kredi kartı vb durumların önüne geçilmesi ve müşterilerin mağdur durumda kalmamaları amacı ile uygulanmaktadır. Bu sebeplerden dolayı kişisel bilgilerinizin bulunduğu forma irtibat numaralarınızı doğru girdiğinizden emin olmanızı rica ederiz.


Copyright © 2006-2010 I Spot Çiçek.  Tüm hakları saklıdır.
En iyi görüntü IE6+, 1024 X 768 pixel ekran, 32bit renk derinliği